Anasayfa TANITIM Dijital Medya’da Yeni Çözüm Yalçın Medya

Dijital Medya’da Yeni Çözüm Yalçın Medya

8 Dakikada Okunabilir
0

Kimdir?

10 yıldır Bilişim Sektörü‘nün içinde bilgi ve deneyim birikimi yapan, Dijital Medya Sektörü‘ndeki ihtiyaçları gözleyen, Teknoloji ve BilişimSektörü‘nün içinde yer alıp en yakından takip eden ve bu doğrultuda tüm ihtiyaçlarınıza hızlı ve çözüm odaklı cevap verebilen bir Dijital Medya Ajansı ‘yız.

E-Ticaret’te Pratiklik Önemlidir.

Günümüz Teknoloji ve Dijital çağına ayak uydurmak zorunda olduğumuz kaçınılmaz bir gerçektir. Lokasyon bazlı satış veya pazarlamadan online ortama entegre olmakta yine kaçınılmaz bir gereksinimdir. Online ortamda ticaret son yıllarda büyük ivme kazanarak yükselişine devam etmektedir. E-Ticaret pazarında rekabet her geçen gün büyümektedir. Bu mecrada ticaret yapmak için profesyonel destek almanın önemi çok büyüktür. Takip ve eş zamanlı entegrasyon ile müşteriye hızlı cevaplar verebilmek iyi bir altyapıyı gerektirir.

E-Ticaret‘in getirdiği kolaylık ve rahatlık müşterinin ve iş sahibinin yüzünü güldürmektedir. Yalçın Medya sizler için müşterilerinize tamamen güven verecek %100 güvenli E-Ticaret siteleri oluşturmaktadır. Ödeme kolaylığı ve rahatlığı ile Sanal Pos entegreli E-Ticaret sitelerinde alışveriş yüzdeleri her daim daha yüksektir.

 • Gerçek E-Ticaret hizmetleri ile birlikte

  • %100 Güvenli SSL Sertifikası
  • Sanal Pos Entegreli (Tüm bankalar)

Kodlara Boğulmadan Web Tasarım

Günümüzde bir internet sitesi sahibi olmak lüks bir obje olmaktan çıkıp tamamen ihtiyaç haline gelmiş ve herkesin ulaşabileceği duruma gelmiştir.

Web siteleri kurumların online ortamdaki en önemli kartviziti haline gelmiştir. Bir Websitesi ile Dünya’nın her yerinden herkese anında yayın yapmış olur ve potansiyel müşterilerinizi sitenize davet etmiş olursunuz. Eğer gerçek kimliğiniz ile online ortamdaki kimliğiniz örtüşmez ise bu karşı tarafa kötü imaj olarak yansıyacaktır. Yalçın Medya bu noktada sizin için markanızın veya firmanızın sektörünüzdeki konumunu analiz ederek hedef kitlenize yönelik doğru tasarım ve fark yaratacak bir web site tasarlar. Oluşturulan yeni web sitesi, değer ve stratejilerle örtüşen kaliteli, zengin görseller ve yazılı içeriklerle tamamlanır ve yayına alınır.

Kolay yönetim paneli ile oluşturulacak Web Sitenizi rahatlıkla yönetebilir içerik ekleyebilir yada düzenleyebilirsiniz.

Web Sitesi yapım aşamaları

 1. Müşteri sektörüne ait genel bir araştırma yapılarak site tasarımı müşteri ile belirlenir
 2. Talebe göre logo tasarlanır veya yenilenir
 3. Site için gerekli döküman (Resim,Video,Logo vb.) gereksinimleri çıkarılır
 4. Site tasarlanma aşamasına geçilir
 5. Sitenin taslağı çıkarılır sunum yapılır
 6. Site tasarımı talebe göre devam eder
 7. Site tasarımı tamamlanır ve TEST için müşteriye link verilir
 8. Müşteri onayından sonra Websitesi yayına alınır

Modern Çağa Ayak Uyduran Grafik Tasarımlar

Bir bireyin hafızasında en çok kalan şey görselliktir. Dolayısıyla grafik tasarımın özellikle dijital dünyadaki önemi çok büyüktür. Günümüzde grafiksel görseller olmadan bir pazarlama tekniği düşünülemez hale gelmiştir. Pazarlamada görselliğin amacı ilgi çekmektir. İlgi çekici görseller oluştururken ilgili sektörü araştırmak hedef kitleye ulaşmada büyük rol oynamaktadır.

Yalçın Medya olarak doğru çizgi ve rengi yakalamak için modern çağa daima ayak uyduruyor ve takip ediyoruz. Markanıza veya firmanıza değer katacak ve ön plana çıkaracak içerikler üretiyoruz.

Oluşturabildiğimiz Grafik Tasarım Objeleri

 • Menü Tasarımı
 • Logo Tasarımı
 • Kartvizit Tasarımı
 • Broşür Tasarımı
 • Sosyal Medya Reklam İçeriği
 • Talebe göre özgür içerik

Teknoloji’den Geri Kalmayın Bir Bilene Danışın

Teknoloji her geçen gün hatta her saat gelişiyor, yenileniyor ve güncelleniyor. Teknoloji dünyada her alanda kendini gösterdiği ve hayatımıza işlediği için takip edilmesi her açıdan önemlidir. Kurumsal kimliğin güçlenmesindeki büyük etkenlerden biride hiç kuşkusuz Teknoloji‘dir. Alt yapısı sağlam olmayan her binanın depremlerde yıkıldığı gibi teknolojik altyapısı zayıf olan her kurumda sistem çökmelerine ve ciddi ciro kayıplarına mahkumdur.

Teknoloji’yi yakından takip edip uzun yıllardır teknoloji ile içiçe olan Yalçın Medya sizlere bütçenize uygun en iyi, en yeni ve en güncel teknolojiyi önermektedir. Önerilerin yanısıra iş planları çıkararak satınalma danışmanlığı ve kurulum desteği hizmetide vermektedir.

Teknoloji Danışmanlık Hizmetlerimiz

 • Teknoloji ürün danışmanlığı
 • Satınalma danışmanlığı
 • Altyapı planlama ve hazırlama
 • Sunucu kurulumu
 • Teknik Destek
 • Network ve Kablolama

Sosyal Medya’da Etkili Olmak Önemlidir

Sosyal Medya‘nın gücü azımsanmayacak şekilde gözler önündedir. Sosyal Medya‘yı doğru kullanmak kurumlar için büyük önem teşkil etmektedir. Sosyal Medya 7’den 70’e her bir bireyle birebir iletişim kurabileceğiniz büyük bir insan havuzudur.

Sosyal Medya‘yı doğru kullanabilmeniz için Yalçın Medya olarak yönetimi ele alıyoruz. Görsel ve işitsel açıdan zengin Reklam içerikleri üreterek sürekli online kalmanızı sağlıyor aynı zamanda sizleri potansiyel müşterilerinizle iletişim halinde tutuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

 • Sayfa Yönetimi
 • Reklam Yönetimi
 • Reklam İçeriği Sağlama
 • Doğru Hedef Kitle Seçimi
Daha Fazla Göster /  TANITIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyanın Bir Ucuna Uzanan Gerçek Bir Hikaye…

”Daha iyi bir yolculuğa” ilkesiyle hareket eden Shell, dünyanın dört bir yanındaki i…