KULLANIM KURALLARI VE ŞARTLARI

Bu Kullanım Kuralları ve Şartları ile Rıfat Yalçın internet sitesi rifatyalcin.com (Kullanım Kuralları ve Şartlarında “rifatyalcin.com” olarak anılacaktır) üzerinden eser sahibinin rifatyalcin.com’da bulunan içeriklerin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanım Kuralları

Yazılar ve Site İçeriği

rifatyalcin.com web sitesi Kişisel Blog, Spor&Sağlık, Seyahat, Teknoloji, Donanım-Yazılım, Mobil Blog, Film-Dizi  kategorilerinde kişisel haber ve içeriklerin bulunduğu Kişisel Blog kategorisinde bağımsız bir Blog sitesidir. rifatyalcin.com Blog Editörü gerektiğinde site içeriğine kategori, yazı, sayfa vb. içerik ekleme veya içerik değiştirme hakkını saklı tutar.

Sitede Bulunan Linkler

rifatyalcin.com‘da bulunan linkler Blog Editörü tarafından kaynak göstermek amacıyla yerleştirilmiştir. Bu sitelerin link içerikleri Blog Editörü tarafından takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle kaynak link sahibi sitelere aittir. Link eklendiği dönemde Linklerde herhangi bir zararlı içerik olmadığı kontrol edilmiştir. Site ziyaretçilerinin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçilerin insiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı

rifatyalcin.com Blog Editörü tarafından yazılan yazıların, hazırlanan grafik ve görsellerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların aşağıda bulunan Kullanım Kuralları ve Şartları'nı yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

 

Kullanım Şartları

Bu Blog'ta yer alan yazılar (içerikler) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan Rıfat Yalçın'a aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde, basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.

Yazı içerikleri eğer basılı yayın yapan bir mecra için kullanılacaksa rifatyalcin.com adresi kaynak olarak gösterilmek zorundadır. Yazı içeriklerini internet üzerinde paylaşacak kişi veya kişiler aşağıda bulunan örneklerden herhangi birini yazının altına yada sitesine yerleştirmek zorundadır.

Örnekler;

Bu yazı rifatyalcin.com‘ dan Alınmıştır.

Kaynak : rifatyalcin.com

Yada sitenizden rifatyalcin.com adresine link vermelisiniz.

Yukarıda belirtilen şartlara uyulmadığı takdirde mülk sahibi 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza veya kurumunuza cezai işlem uygulatma hakkına sahiptir.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

rifatyalcin.com internet sitesini ziyaret eden her ziyaretçi, rifatyalcin.com Kullanım Kuralları ve Şartları hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Yürürlülük Tarihi : 03/06/2016