Anasayfa FİLM-DİZİ DİZİ İNCELEME / ÖNERİ Son Günlerin Popüler Dizisi “Narcos” İncelemesi

Son Günlerin Popüler Dizisi “Narcos” İncelemesi

4 Dakikada Okunabilir
2

Son günlerin en popüler Netflix dizilerinden Narcos‘u sanırım çoğu kişi Nusret sayesinde duydu. Malum 3.Sezonun teaser’ında Nusret yer almıştı. Bunu gören birçok kişi Nusret‘in dizide oynadığını zannetti. Aslında durum sadece reklam anlaşmasından başka birşey değildi.

Dikkat Spoiler içerebilir.

Narcos Giriş

Netflix‘te yayınlanan Narcos dizisinde Kolombiyalı uyuşturucu baronu Pablo Escobar‘ın hayatını ve dünya çapına yayılmış uyuşturucu şebekesini engellemeye çalışan kolluk kuvvetlerinin mücadelesi anlatılıyor. Dizide Pablo Escobar‘ı Wagner Moura, Steve Murphy‘yi Boyd Holbrook ve Javier Peña‘yı da Game of Thrones‘ta Oberyn Martell rölüyle hafızalara yer etmiş Pedro Pascal canlandırıyor. 2015 Yılında yayınlanmaya başlayan dizi şu an 3. Sezonunda yayın hayatına devam ediyor.

Son Haberler

Geçtiğimiz haftalarda dizinin set ekibinden Carlos Munoz Portal‘ın birkaç hafta önce yeni sezon için yer keşfi yaparken arabasında ölü bulunmasının üzerine, Escobar’ın erkek kardeşi Roberto De Jesus Escobar Gaviria, Netflix‘i şu sözlerle : “Eğer ailem 1 milyar dolar almazsa, bu küçük şovunuzu sonlandıracağım.” adeta tehdit niteliğinde eleştirdi.

Bunun yanında Pablo Escobar‘ın oğluda Juan Pablo Escobar, babası hakkındaki dizilerin yapımcılarını “Gangster olmaya özenen genç nesiller yaratmakla” suçladı.

Javier Peña‘yı canlandıran Pedro Pascal bu durumların yaşanması üzerine, “Eğer güvenlik sağlanmazsa, çekimlere devam edemeyiz. Burada söz konusu olan hepimizin can güvenliği. Eğer devam etmemizi istiyorlarsa, güvenli bir yol bulmak zorundalar.” diye açıklama yaptı.


Sonuç

Narcos dizisinin IMDB puanı 8.9 bu değerde dizinin ne kadar sevildiğini ve popüler olduğunu kanıtlar nitelikte.

Breaking Bad gibi harika bir diziden sonra Narcos dizisini izlemek içime su serpti diyebilirim. Çünkü Breaking Bad gerçekten bitirilmemesi gereken bir sezon ve bölümde bitirilerek tüm sevenlerini üzmüştü.

Cali Carteli

Narcos aslında ilk bakıldığında 2. sezonun sonuna kadar Pablo Escobar‘ın hayatını anlatıyor gibi gözüksede 3. sezondan itibaren durumun böyle olmadığını anlıyoruz. 3. sezondan sonra ilk iki sezonda yer yer görülen Cali Carteli ile devam ediliyor. 4. sezonun ise gelen bilgilere istinaden Meksika‘da geçeceği söyleniyor.

 

Narcos’u izlenilmesi gereken diziler listenize kesinlikle eklemelisiniz.

 

TAVSİYE: Yabancı Dizi Önerisi – En İyi 8 Yabancı Dizi


Konuyla ilgili Eleştiri, İtiraz yada bilginiz var ise lütfen aşağıdaki yorum bölümünde paylaşmaktan çekinmeyin!

Daha Fazla Göster /  DİZİ İNCELEME / ÖNERİ

2 Yorum

  1. Murat Günebakan

    3 Ekim 2017 at 21:22

    efsane dizi izlemeyen çok şey kaçırır

  2. Rıfat Yalçın

    7 Ekim 2017 at 19:06

    Evet gerçekten güzel dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“You” Netflix Dizi İncelemesi

Netflix yine sürükleyici bir yapımla karşımızda. Dizimizin ismi “You“. IMDb:7.…