Anasayfa FİLM-DİZİ DİZİ İNCELEME / ÖNERİ “You” Netflix Dizi İncelemesi

“You” Netflix Dizi İncelemesi

3 Dakikada Okunabilir
0

Netflix yine sürükleyici bir yapımla karşımızda. Dizimizin ismi “You“. IMDb:7.8

Bilgi: Bu yazı spoiler içermektedir.

Beck

Hikayemiz New York’ta bir kitapçı işleten Joe ile başlıyor. Joe bir gün kitapçıya gelen sarışın güzel Beck’i görünce ayakları yerden kesilir. Joe, ilk görüşte Beck’e aşık olmuştur bile. Joe, deliler gibi sevdiği kızın kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Beck’i elde etmek için teknolojinin tüm nimetlerini kullanıp onu araştırmaya başlar ve onu her yerde takip eder.Joe Beck’i stalklıyor.

Joe’nun takıntılı tavırları Beck’in en yakın arkadaşı Peach’ı şüphelendirse de ona engel olamaz. Beck’in erkek arkadaşı dahil Beck ile arasına kim girerse yok etmeye hazırdır.

Joe’nun Beck’in erkek arkadaşını hapsetmesiJoe, uzun takip sonunda Beck’in takipçisi olmaktan çıkıp sevgilisi olmayı başarır. Ancak Joe’nun takıntılı hali artarak devam edince, işler içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar. Öyle ki sevdiği kadını kimse ile paylaşamayan Joe geçmişinde yaşadığı travmatik olaylarında getirisiyle birini öldürmekten hiç çekinmez.

Joe ve Beck ilk öpücük

İlk sezonda beck üzerine yaşanan olaylar ve sonucunda beck’in ölümüyle sezon kapanır. 2. sezonda hayatına devam eden joe başka bir aşka yelken açar ve döngü yeniden başlar.. Artık Will adını kullanan Joe, dünya üzerindeki kişisel cehennemi olan Los Angeles’a gelir. Doğru yolda kalmaya çalışsa da geçmişi onu tam olarak rahat bırakmaz. Will’i yoldan çıkaran kişi ise Love ‘dır.

Will (Joe) ve Love Tanışma 2.sezon

Sürükleyici dizileri severim buda onlardan biri. Sizde sürükleyici bir dizi arıyorsanız izlemenizi tavsiye ederim.

 

Daha Fazla Göster /  DİZİ İNCELEME / ÖNERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi (İnceleme ve Yorum)

 Gelmiş geçmiş en iyi drama dizilerinden biri olan ödüllü Breaking Bad dizisinin filmi ol…